header

برای دیدن تصویر با وضوح بیشتر بر روی عکس کلیک کنید
گیره ی رفع خروپف و خرخر در خواب

69000 ريال
خریدن


کد کالا: 9

وزن:   50  گرم


 

با خرید این گیره خروپف یک هدیه از طرف ما دریافت خواهید کرد

با خرید این  گیره خروپف یک هدیه به ارزش بیش از 6 هزار تومان دریافت خواهید کرد

عنوان هدیه ها همیشه محفوظ هست و هدیه ارسالی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مجوز نیز می باشد

http://likee.ir/image/212.gif

خرید اینترنتی گیره رفع خروپف در فروشگاه لایک، گیره رفع خروپف چگونه عمل می کند ؟ محققان برای از بین بردن معضل خروپف از تاثیر مغناطیس بر بدن استفاده کرده اند ، گیره رفع خر و پف از یک نوع ماده ی مغناطیسی نادر و کمیاب تشکیل شده است ، این ماده ی مغناطیسی با قابلیت های ذاتی که دارد باعث ایجاد ثبات تنفسی در بین افراد می شود ، به این طریق که معابر بینی را باز می کند و از لرزش آن ها جلوگیری می کند ، توجه نمایید باز کردن معابر بینی باعث بهبود و یکنواختی گردش هوای تنفسی شده که تاثیرش را عدم ایجاد پدیده ی خروپف می گذارد ، این گیره باعث ایجاد یک خواب آرام و بدون استرس در افراد استفاده کننده می شود.

http://likee.ir/images/6821nayabkala_snoreclipse2.jpg


آیا می دانستید که به صورت میانگین کمتر از نیمی از مردان و یک چهارم بانوان در هنگام خواب از حد خفیف تا شدید خروپف می کنند؟ مسوله خروپف یک مسئله همه گیر و شایع است ، اما این مشکل به آسانی حل می شود ، گیره رفع خروپف یک قطعه سیلیکونی مغناطیسی نرم است که در بینی قرار می گیرد و این معضل را حل می نماید.

http://likee.ir/images/like-orginal-shop-iran-farsi-shopping.jpg

 

قیمت: 6900 تومان

خرید پستی

 

با خرید این  گیره خروپف یک هدیه به ارزش

بیش از 6 هزار تومان دریافت خواهید کرد

SnoreClipse باعث گردش منظم جریان هوا در بینی ها می شود

این وسیله کوچک باعث رفع خروپف افراد می شود

کلینیک خروپف تهران - دستگاه جلوگیری از خروپف - کلینیک خواب

با گیره رفع خروپف خوابی آرام و بدون استرس را تجربه نمایید

قابل استفاده برای تمام افراد ، آقایان و بانوان در تمامی سنین

 

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

خروپف چگونه اتفاق می افتد؟
هر فردی بدون شک در خانواده و اطرافیان خود کسانی را می شناسد که خر و پف می کنند. شما نیز حداقل یک نفر را می شناسید که خر و پف می کند!‌ آن فرد می تواند پدر، مادر، ‌همسر یا فرد دیگری باشد که شما با صدای خر و پف او آشنا هستید و به احتمال زیاد از آن رنج می برید.

بعضی از افراد به خر و پف صرفا به عنوان یک موضوع ساده و گاه خنده دار نگاه می کنند در حالی که خر و پف می تواند نشانه ای از یک اختلال جدی به نام سندرم آپنه خواب انسدادی (وقفه تنفسی حین خواب) به شمار آید که در این صورت دیگر یک موضوع بی اهمیت و خنده دار نیست.

تمام افرادی که خر و پف می کنند دارای یک انسداد نسبی در راه های هوایی فوقانی خود می باشند.  بسیاری از افرادی که دائما با صدای بلند خر و پف می کنند، درهنگام خواب دوره های زمانی را تجربه می کنند که در آن راه های هوایی فوقانی به طورکامل بسته می شوند و تنفس قطع می شود. این دوره های زمانی ۱۰ ثانیه و یا بیشتر به طول می انجامند و به دنبال آن تلاش تنفسی فرد منجر به بازشدن انسداد شده و فرد دوباره نفس می کشد. این نوع از خر و پف کردن که درآن دوره های قطع تنفسی (‌آپنه ) ‌رخ می دهند نشانگر یکی از اختلالات خواب به نام سندرم آپنه خواب انسدادی است.

نوع دیگری از خر و پف نیز وجود دارد که آن را به عنوان خر و پف اولیه ( Primary snoring ) می شناسیم. تفاوت این نوع خر و پف با نوع قبلی در این است که دوره های قطع تنفسی (آپنه) در این نوع رخ نمی دهند، بنابراین اثرات سوء آن خیلی کمتر از نوع قبلی است. افرادی که به این نوع خر و پف مبتلا هستند بر خلاف افراد مبتلا به سندرم آپنه خواب انسدادی هنگامی که از خواب بیدار می شوند احساس سرحالی و شادابی می کنند، هیچ نشانه ای از بی خوابی در آنها دیده نمی شود و دچار خواب آلودگی افراطی در طی روز نیز نمی باشند.
تمایز دقیق ۲ نوع خر و پف به راحتی توسط یک تست پلی سومنوگرافی ( PSG ) انجام می شود.

اگر خر و پف از نوع اولیه باشد:‌

فرد اغلب به مدت های طولانی در هنگام خواب خر و پف می کند و در این مدت هیچ مکث یا توقفی در خر و پف او دیده نمی شود.
Arousal (بیدارشدن کوتاه در حد چند ثانیه) قطع کننده،‌کاهش درصد اشباع اکسیژن و یا آریتمی های قلبی دیده نمی شوند.
الگوی خواب فرد طبیعی است.
الگوی تنفسی فرد در هنگام خواب طبیعی است.
نشانه ای از اختلالات دیگر خواب دیده نمی شود.

قیمت: 6900 تومان

خرید پستی

با خرید این  گیره خروپف یک هدیه به ارزش

بیش از 6 هزار تومان دریافت خواهید کرد

ساخته شده از مواد کاملا بهداشتی و بدون ضرر برای بدن!

ساخت کشور ایالات متحده آمریکا!

از خروپف دیگران در امان بمانید و خوابی مناسب برای خود رقم بزنید!

  درمان قطعی خروپف - درمان خرو پف

آیا خروپف شما برای دیگران یا افراد دیگر برای شما آزاردهنده شده است؟ گیره رفع خروپف کلید چاره است ، گیره تنظیم کننده خروپف جریان هوا را در بینی منظم و یکنواخت می کند و نمی گذارد عبور جریان هوا در بینی ها فرکانس و نتیجه آن ثدا تولید نماید ، این کالا ساخت کشور ایالات متحده آمریکا می باشد و محصولی است جهانی که میلیون ها تن در جهان از آن استفاده می کنند و درصد قابل قبولی از افراد نتیجه لازم را از این محصول گرفته اند ، برای مثال درسایت فروش گوگل می توانید ببینید که مدل های مختلفی از این گیره به فروش می رسد : SnoreClipse – Google Shopping

قیمت: 6900 تومان

خرید پستی

با خرید این  گیره خروپف یک هدیه به ارزش

بیش از 6 هزار تومان دریافت خواهید کرد

استفاده از تاثیرات مفناطیسی اجسام تا به حال برای حل بسیار از مشکلات بدن به کار رفته است ، گیره رفع خروپف نمونه ای دیگر از به کار گیری این پدیده است ، با این قطعه کوچک می توان تنفس بدن را عادی نمود و معضل را حل کرد ، فروش این کالا هم اکنون در فروشگاه لایک  امکان پذیر است ، برای سفارش این کالا روی خرید پستی کلیک نمایید ، در صورت پرداخت آنلاین هزینه کالا از ۱۰% تخفیف برخوردار خواهید شد.


برچسب ها:    درمان خروپف با لیزر    رفع مشکل خروپف    رفع مشکل خروپف    خروپف و درمان آن    علل و درمان خروپف    چطور خروپف نکنیم    خروپف در نوزادان    علل خروپف شبانه کودکان    رفع خرخر    مشکل خرخر    رفع خور و پف   جای شما در فروشگاه قدیمی