header

برای دیدن تصویر با وضوح بیشتر بر روی عکس کلیک کنید
خرید ست اصلاح موی جاست تریم

239000 ريال
خریدن


کد کالا: 54

وزن:   220  گرم


جاست تریم + یک هدیه

http://likee.ir/images/19222eywm2oi.jpg

خرید اینترنتی دستگاه اصلاح موی جاست ا تریم

خرید ارزان جاست تریم Just A Trim

خرید آنلاین ریش تراش جاست تریم

فروشگاه اینترنتی لوازم اصلاح موی سر و ریش

 

با خرید Just-A-Trim یک هدیه به ارزش

بیش از 6 هزار تومان دریافت خواهید کرد

دکمه ی خرید در انتهای صفحه می باشد

عنوان هدیه ها همیشه محفوظ هست و هدیه ارسالی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مجوز نیز می باشد

خرید اینترنتی ست اصلاح موی جاست تریم Just A Trim بدون نیاز به برق. این ست اصلاح مو تنها با دو عدد باتری قلمی کار میکند و با استفاده از آن میتوانید در کمتر از ۵ دقیقه موی سر و یا ریشتنان را مرتب و اصلاح نمایید. ست اصلاح موی جاست تریم دارای دو مدل اصلاح بلند و اصلاح کوتاه است که با کشیدن دسته به سمت پایین طول دسته بلند شده و اصلاح موها راحت تر صورت می گیرد.

http://likee.ir/image/click/just-trim.gif

همچنین ست اصلاح موی جاست تریم شامل دو شانه مخصوص برای اصلاح مو و ریش در اندازه کوتاه و بلند می باشد که البته بدون شانه نیز قابل استفاده می باشد. همین الان برای خرید آنلاین ست اصلاح موی جاست تریم از فروشگاه اینترنتی likee.ir  اقدام نمایید.

http://likee.ir/images/721pj77kzq0.jpg

 

دستگاه JUST A TRIM وسیله ای فشرده و بدون سیم است که با دو عدد شابلون برس مو برای اصلاح در اندازه های متوسط و کوتاه امکان اشتباه در اصلاح را به صفر میرساند. این دستگاه همچنین دارای یک شابلون سرخود برای اصلاح سبیل، ریش و اطراف گوش و پشت گردن است.

استفاده از مو تراش جاست ا تریم به آسانی استفاده از شانه است. شانه کردن طبیعی با جاست تریم، اصلاح صاف و یکدست را تضمین میکند. این وسیله همچنین برای اصلاح مو سر کودکانتان وسیله ای ایمن و جالب است.

http://likee.ir/images/5039sk4vojvb.jpg

 

برخی از امکانات و قابلیت های دستگاه جاست ا تریم:

  • اصلاح موی سر و موهای پشت گردن به اندازه دلخواه
  • اصلاح ریش و مرتب نمودن ریش به میزان دلخواه و همچنین مدل دادن به ریش بصورت بسیار راحت (بدلیل وجود دسته دستگاه که به راحتی در دست جای میگیرد و تسلط مدل دادن به ریش را بسیار زیاد میکند، کاری که با سایر ریش تراشها نمیتوان انجام داد)
  • امکان اصلاح موی تمامی قسمتهای بدن
  • بدون نیاز به سیم و برق
  • کارکرد با باطری و قابل استفاده در مسافرت

http://likee.ir/image/click/just-trim.gif


برچسب ها:    خرید آنلاین ریش تراش جاست تریم    خرید ارزان جاست تریم Just A Trim    خرید اینترنتی دستگاه اصلاح موی جاست ا تریم    خرید ریش تراش مسافرتی جدید    خرید پستی برس مو جاست تریم    خرید پستی جاست تریم 2013    فروشگاه اینترنتی لوازم اصلاح موی سر و ریش   جای شما در فروشگاه قدیمی