جزئیات بازاریابی

همکاری با برنامه ی Likee.ir   با عنوان بازاریاب

اطمینان از بازاریابی

قطعا یکی از سوالاتی که ذهنتون میاد این هست که چطور مشخص میشود مشتری را من پیدا کردم؟  پاسخ درتوضیحات زیر…

برای شروع از قسمت ( پنل ) همانند عکس زیر ، لینک مخصوص خودتان را کپی کنید :

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، لینک بازاریابی https://likee.ir/50004  می باشد / البته لینک شما حتما باید فرق کند ، چون هر کاربر یک لینک منحصربه فرد دارد.

زمانی که شما کار بازاریابی را شروع می کنید ، و وقتی مغازه داری یا کسی که پیج کاری داره و شما جذبش کردید و اگر خواست وارد برنامه ما بشه ، از شما لینک سایت رو خواهد خواست .  اونموقع شما لینک خودتونو به اون شخص میدید . از طریق پیامک یا چت یا واتس اپ و…

در این حالت مشتری روی لینک شما کلیک می کند ، وارد سایت میشود . مشتری اگر وارد سایت بشه و عضو نشه ، و چند هفته دیگه بدون اطلاع شما ، سایت likee.ir رو باز بکنه ، باز هم بنام شما ثبت میشه و سود شما محاسبه میشه .

بعد از اینکه مشتری در likee.ir  ثبت نام کرد ، شما متوجه خواهید شد : در قسمت لیست زیرمجموعه های شما ، موبایل مشتری قرار میگیره ( اتوماتیک ).

بعد از این هر زمان این مشتری هر تراکنشی انجام بده به شما سود تعلق میگیره.  دقت کنید که اگر مشتری هر ماه تبلیغات بده ، شما بابت هر باری که تبلیغ ثبت می کند سود میکنید ( اتوماتیک )

میزان سود شما و جزئیات درآمد

مبلغ ثابت حقوق 500.000 تومان

مبلغ هزینه اینترنت 1ماه 50.000 تومان

مبلغ هزینه تلفن تماس 1ماه 50.000 تومان

تبلیغ پیج = 20% فاکتور پرداختی توسط مشتری ( سود شما )

جوایز = 10% فاکتور پرداختی توسط مشتری ( سود شما )

  • مبلغ 500هزار تومان در آخر ماه با شرایط زیر واریز می شود :
    • o در بخش تبلیغ پیج حداقل روزانه 5 مشتری ثبت سفارش کند.
    • o در بخش جوایز حداقل روزانه 2 مشتری ثبت سفارش کند.

 

اگر شما روزی 5 مشتری برای قسمت پیج ها پیدا کنید

چقدر سود می کنید ؟

روزی 5مشتری بستگی به مبلغ واریزشون دارد ، مثلا اگر در بدترین حالت میانگین هر کدام 10هزار تومان واریز کنند ، ماهانه 1.500.000 واریز میکنند و 20% این مبلغ سود شما می شود  (300 هزار تومان )  . و در نهایت مبلغ واریزی به شما 967500 تومان خواهد بود / =

حقوق ثابت 500.000 تومان + 100.000 تومان هزینه تلفن و اینترنت + 300.000 تومان  + 67500 تومان سود زیرمجموعه گیری عادی = جمعا 967500 تومان

در متن بالا ، مبلغ 67500 تومان ، از بابت این هست که کلا هر شخص معمولی که بازاریاب هم نباشه ، در برنامه likee شخصِ دیگری رو دعوت کنه بابت هر 1 نفر 4500ریال پنلش شارژ میشه و طبیعتا شما روزی 5نفر جذب کنید بعد از 1ماه 150نفر جذب کردید ( 150نفر * 450ت  = 67500 تومان )

مشتری کافی جذب نشه چی ؟

اگر به تعداد مشخص نتونید دعوت کنید ( یعنی روزی 5مشتری نشه ) چه طور محاسبه می کنیم ؟

در این حالت حقوق ثابت 500.000 تومان به 150.000 تومان کاهش پیدا می کند و باقی سود و واریزی ها به همان حالت عادی محاسبه می شود.

اگر خیلی مشتری جذب کنم چی میشه ؟

اگر روزی 10 مشتری جذب کنید و هر کدام بابت تبلیغ 50.000تومان واریز کنند ، درآمد شما نزدیک 4 برابر می شود ! به این صورت :

طی 1 ماه 15.000.000 تومان توسط مشتری ها واریز شده ( از کل کشور و استان های مختلف )

سود 20درصدی شما می شود 3.000.000 تومان و با پرداخت حقوق ثابت و پول اینترنت و پول تلفن و سود زیرمجموعه گیری جمعا مبلغِ واریزی به حساب شما  3.735.000 تومان می شود.

روز سوم کاریتون انقلابی باشه !

پیشنهاد می کنم روز اول و دوم هر طور که راحتید کار کنید ، اما روز سوم با توجه به اینکه مسلط شدید ، 1 روز کامل رو تمام وقت اختصاص بدید ، تجربه میگه شاید بالای 50 مشتری جذب کنید. که سود همان 1 روزتون بالای 300هزار تومان باید باشد.

نکته 1 شما روزی 10 مشتری جذب کنید ، ماهی 300 مشتری می شود ،  بعد از 6ماه 1800 مشتری ذخیره دارید که قبلا تبلیغ دادند و طبیعتا ماه دوم و سوم و … هم تبلیغ خواهند داد و تکرار این فرایند سود شما را به مرور چند برابر می کند .

نکته 2 : با توجه به اینکه سود شما به درصد محاسبه می شود ، هر زمان که تعرفه های سایت افزایش داده شود ، سود شما در همان لحظه افزایش داده شده چون درصدی هست .

یکی از سوالات متداول که مشتری از بازاریاب می پرسد :

اولین سوال که بیشتر مشتریا میپرسند اینه =  اگر نخوام که تخفیف بدم چیکار کنم و کجا تبلیغ بزارم ؟

در این حالت مشتری رو تشویق می کنید تا به جای تبلیغ در بخش پیج ها در قسمت جوایز  تبلیغ ثبت کند..

آموزش شروع بازاریابی

یکی از راه های ساده تماس تلفنی با کسب و کارها از طریق برنامه ی دیوار و شیپور و .. هست:

در دیوار و شیپور بخش خدمات یا تجهیزات صنعتی و .. اگر وارد بشید ، هر ثانیه آگهی میاد و می تونید دونه دونه از اون کسب و کارها را زنگ بزنید و بازاریابی کنید. ( 100% اونها یا تلفن تماس دارند یا چت بازه براشون )

بازدهی زنگ زدن به اگهی های شیپور و دیوار و ..  10 ها برابر پیج اینتساگرامی هست ولی با این حال جذب اینستاگرامی هم آموزش داده میشود :

جذب با اینستاگرام :

بازاریابی در اینستاگرام که خیلی ساده و راحت است  :

قسمت سرچ ، عبارت مانتو / هندزفری / لباس_زیر / خرید_شال  ( یا هر چیزی که مربوط به پیج کاری میتونه باشه ) رو بزنید   بعد از قسمت تگ ها روی #مانتو  و .. کلیک کنید ( عکس زیر )

بعد از این همانند تصویر زیر روی جدیدترین ها یا Recent  کلیک کنید:

در عکس بالا ، هر یک از این پست ها را باز کنید وارد یک پیج کاری شدید و  با 1 تیر 2 نشان زده اید .     شما اولین کامنت رو ارسال کردید و کامنت شما رو همه ی فالوورهای اون پیج ممکنه ببینه ، دوم اینکه مستقیما به پیج های کاری دست یافتید تا اونارو دعوت کنید به برنامه

به پیج های کاری مثلا این متنو کامنت کنید ، ببخشید دایرکت نشد بفرستم ، برای فروش بیشتر و رونق پیجتون بدون نیاز به افزایش فالوور به من پیام بدید رایگان توضیح میدم 

هر چند این یک توضیح ساده و عامیانه و روند کار به نظر ساده بود ، اما برای رسیدن به هدف ( بازاریابی و جذب مشتری ) طبیعتا راه کار های پیچیده ی وجود ندارد و به همین سادگی هستJ.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.